پست های داغ

last video Posts

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

اشتباهات رایج در زبان انگلیسی

در یادگیری زبان به دلایل فراوان زبان آموزان با اشتباهات زیادی روبرو می شوند که اصلاح آنها در حقیقت کار آسانی نیست. این اشتباهات خیلی اوقات به دلیل تفاوت در سیستم های زبانی است. خیلی از اشتباهات رایجی هم که بین ما فارسی زبان ها دیده می شود به دلیل همین تفاوت زبانی است.

نکات خواندنی زبان انگلیسی

نکات خواندنی زبان انگلیسی

زبان ها همیشه نکات خیلی جالبی دارند که می توانند یادگیری را برای ما آسان تر کنند. در این پست ما قصد داریم به تعدادی از نکات جالب زبان انگلیسی بپردازیم که قطعا از خواندن انها لذت خواهید برد.

زبان انگلیسی از نان شب هم برای ما واجب تر

زبان انگلیسی از نان شب هم برای ما واجب تر

همونطور که خودتون میدونید میتونیم بگیم در این دوره از زندگی زبان انگلیسی از نان شب هم برای ما واجب تر شده. چرا که بدون زبان انگلیسی بیشترین ارتباط با دنیای اطراف قطع است. برای یادگیری زبان انگلیسی اگر شرایط مسافرت به کشور های انگلیسی زبان را دارید بهترین روش تعامل با یک فرد انگلیسی زبان هستش . این قوی ترین روش اموزشی به حساب می اید چرا؟

30 نکته بامزه و جذاب درباره زبان انگلیسی

30 نکته بامزه و جذاب درباره زبان انگلیسی

زبان انگلیسی به همان اندازه‌ی محبوب بودن و جذاب بودنش، تاریخ مختص به خود را دارد. به جای تمرکز صرف بر جنبه‌های گرامری و تئوری این زبان، می‌توان از جنبه‌های سرگرم کننده‌ی آن نیز بهره برد. به همین منظور، ما لیستی از 30 نکته بامزه و جذاب درباره زبان انگلیسی جمع آوری کرده‌ایم. در ادامه با خواندن این لیست می‌توانید دوستان و اطرافیان خود را با گفتن آنها شگفت زده کنید.